Loading

Shopping cart

logo shape2

Pakabu remontas

shape_2

Pakabos Remontas

Pakabos sistema yra viena iš svarbiausių automobilio sudedamųjų dalių, užtikrinanti stabilumą, komfortą ir saugumą kelionės metu. Laikui bėgant, pakabos dalys dėvisi, o tai gali neigiamai paveikti automobilio valdymą ir saugumą. Profesionaliai atliktas pakabos remontas padės išvengti didesnių problemų ir užtikrins saugią bei komfortišką kelionę.

Mūsų Teikiamos Pakabų Remonto Paslaugos

Mūsų autoservisas siūlo pilną pakabos remonto paslaugų spektrą, įskaitant:

  • Amortizatorių ir Spyruoklių Keitimas: Amortizatoriai ir spyruoklės yra esminės pakabos dalys, užtikrinančios sklandų važiavimą ir stabilumą. Mes atliekame jų diagnostiką ir keitimą, naudodami aukščiausios kokybės dalis.
  • Šarnyrų ir Sąvaržų Keitimas: Šarnyrai ir sąvaržos užtikrina pakabos judėjimo sklandumą. Mes atliekame jų patikrą ir, prireikus, keitimą.
  • Stabilizatoriaus Jungčių Keitimas: Stabilizatoriaus jungtys padeda sumažinti automobilio posvyrį posūkiuose, todėl svarbu, kad jos būtų tinkamos būklės. Mes užtikrinsime, kad jūsų automobilio stabilizatoriaus sistema veiktų puikiai.
  • Ratų Suvedimas: Po pakabos remonto būtinas ratų suvedimas, kad būtų užtikrintas optimalus padangų dėvėjimasis ir automobilio valdymas.
feature_shape
technician

Kokybiškos dalys bei įranga

feature_shape
mechanic

Variklio patikros remontas

feature_shape
body repairing

Technines apžiūros paruosimas ir pravarymas