Loading

Shopping cart

logo shape2

Kompiuterine diagnostika

shape_2

Kompiuterinė Diagnostika

Kas yra Kompiuterinė Diagnostika?

Kompiuterinė diagnostika yra modernus ir efektyvus būdas nustatyti automobilio technines problemas naudojant specializuotą įrangą ir programinę įrangą. Šis metodas leidžia greitai ir tiksliai nustatyti gedimus, padedančius išvengti brangaus ir ilgo remonto.

Kodėl Svarbu Atlikti Kompiuterinę Diagnostiką?

Šiuolaikiniai automobiliai yra aprūpinti sudėtingomis elektroninėmis sistemomis, kurios kontroliuoja įvairias automobilio funkcijas, nuo variklio darbo iki saugumo sistemų. Kompiuterinė diagnostika suteikia galimybę:

  • Greitai Identifikuoti Problemas: Diagnostikos įranga gali aptikti ir tiksliai nustatyti įvairias problemas, kurių gali nepastebėti žmogaus akis.
  • Išvengti Didelių Gedimų: Ankstyva gedimų diagnostika leidžia išvengti didesnių ir brangesnių remontų ateityje.
  • Tiksliai Nustatyti Remonto Kainą: Diagnostikos rezultatai padeda nustatyti tikslią remonto kainą, išvengiant netikėtų išlaidų.
  • Padidinti Automobilio Ilgaamžiškumą: Reguliari diagnostika padeda išlaikyti automobilį puikios būklės, užtikrinant jo ilgaamžiškumą.

Mūsų Teikiamos Kompiuterinės Diagnostikos Paslaugos

Mūsų autoservisas siūlo visapusiškas kompiuterinės diagnostikos paslaugas, apimančias:

  • Variklio Diagnostika: Patikriname variklio valdymo sistemą, degalų sistemą, uždegimo sistemą ir kitas svarbias variklio dalis.
  • Elektroninių Sistemų Diagnostika: Nustatome problemas su oro pagalvėmis, stabdžių antiblokavimo sistema (ABS), traukos kontrolės sistema ir kitomis saugumo bei komforto sistemomis.
  • Tikrųjų Klaidų Kodų Nuskaitymas ir Interpretavimas: Naudojame pažangią diagnostikos įrangą, kad nuskaitytume ir interpretuotume klaidų kodus, suteikdami jums aiškų supratimą apie automobilio būklę.
  • Gedimų Šalinimas: Po diagnostikos suteikiame išsamią informaciją apie reikalingus remonto darbus ir atliekame visus reikalingus taisymus.
feature_shape
technician

Kokybiškos dalys bei įranga

feature_shape
mechanic

Variklio patikros remontas

feature_shape
body repairing

Technines apžiūros paruosimas ir pravarymas