Paruošime jūsų automobilį eksploatuoti žiemos ar vasaros sezonu Atema UAB yra oficialus Vokietijos tepalų ir priedų gamintojo LIQUI MOLY atstovas Lietuvoje.

Atema – tai autoservisas, remontuojantis visų markių automobilius. Autoservisas Klaipėdoje siūlo automobilių remonto paslaugas. Tai gali būti stabdžių kaladėlių, variklio tarpinės keitimo, automobilių geometrijos atstatymas ir pan. Taip pat atliekama automobilio diagnostika, automobilinių šildytuvų ir kitos automobilio elektronikos remonto paslaugos.

Teikiame aukštos kokybės, greito aptarnavimo automobilių priežiūros ir remonto paslaugas. Tai įrodo ne tik patenkinti esami klientai, rekomenduojantys mus savo draugams, bet ir nesustojantis naujų klientų atsiradimas. Mūsų tikslas – būti labiausiai į klientą orientuota ir profesionaliausiu automobilių remonto servisu Klaipėdoje.

Visų markių automobiliams atliekami šie remonto darbai ir paslaugos: Pakabos tikrinimas, remontas. Stabdžių sistemos tikrinimas, remontas. Važiuoklės tikrinimas, remontas. Žibintų tikrinimas, remontas. Kompiuterinė diagnostika. Autoelektriko paslaugos. Automobilių kompiuterinė diagnostika. Paslaugas atliekame tiek fiziniams asmenims, tiek bendradarbiaujam su įmonėmis. Automobilių variklių remontas, variklio keitimas. Tepalų, paskirstymo dirželių, guolių, tarpinės, kompensatorių, oro, kuro filtrų keitimas.

Variklio galvos, karterio tarpinės, žiedų, vožtuvų keitimas. Variklio kompresijos matavimas. Važiuoklės ir pakabos remontas: keičiamos detalės – amortizatoriai, spyruoklės, vairo traukės, antgaliai, svirtys, šarnyrai, įvorės, pusašiai ir jų šarnyrai, ratų guoliai, stabilizatoriai, kitos važiuoklės, bei pakabos dalys.

Stabdžių sistemos remontas: keičiamas stabdžių skystis, stebimas kaladėlių dilimas ir stabdžių suportų darbas. Atliekami automobilių stabdžių sistemos remonto darbai: keičiamos stabdžių kaladėlės, remontuojami ar keičiami suportai, stabdžių cilindriukai, stabdžių diskai, stabdžių būgnai, stabdžių sistemos žarnelės. Nuorinama stabdžių sistema, keičiamas stabdžių skystis, vamzdeliai. Aušinimo sistemos remontas. Autoelektriko paslaugos, automobilių elektrinės dalies remontas. Automobilių detalių paieška, automobilių dalių paieška, užsakymai.

Automobilių dalys. Naujos ir naudotos (dėvėtos) automobilių dalys. Prekyba. Techninė pagalba lengviesiems automobiliams, sunkvežimiams, mikroautobusams. Techninė pagalba kelyje.

Atema UAB yra oficialus Vokietijos tepalų ir priedų gamintojo LIQUI MOLY atstovas Lietuvoje.

Automobilių servisas

Tel.: 8 608 10001
info@servisasatema.lt

Kondicionierių servisas

Tel.: 8 605 10101 audrius.p@servisasatema.lt

Alyvos ir priedai

Tel.: 8 616 14214 kestutis.k@servisasatema.lt

Autoservisų įrankiai

Tel.: 8 616 14214 kestutis.k@servisasatema.lt

TOP